Dzień Sportu w Przedszkolu PDF Drukuj Email
Środa, 19. Luty 2014 16:52

     5 lutego 2014r. w ramach projektu „Szkoła w ruchu” w naszym przedszkolu odbył się rodzinny Dzień Sportu.

Chętni rodzice z wszystkich grup przedszkolnych wraz ze swymi pociechami zmagali się z różnymi dyscyplinami sportowymi. Odbył się bieg w szarfie, rzuty do celu, wyścigi „taczek”, „zajęcze skoki”, przeciąganie liny i inne zabawy ruchowe.

     W tym szczególnym dniu , pełnym sportowych wrażeń każda drużyna była zwycięska , gdyż nie liczył się tylko wynik, ale przede wszystkim  dobra zabawa. Na zakończenie uczestnicy otrzymali witaminowe nagrody.

     Nasi dzielni sportowcy to :

MISIE

 • Ania Karamańska z mamą
 • Jaś Balonek z tatą
 • Krystianek Zając z tatą

BIEDRONKI

 • Radzio Smurzyński z mamą
 • Asia Pióro z tatą

SŁONECZKA

 • Bartuś Matura z mamą
 • Kubuś Pieczonka z mamą
 • Nikoś Górecki z tatą
 • Milenka i Nikoś Mocniak z mamą

MOTYLKI

 • Oliwka Dębska z tatą
 • Szymuś Placek z tatą

 

WSZYSTKIM  UCZESTNIKOM GRATULUJEMY AKTYWNEJ POSTAWY

I DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ !