Weż udział w głosowaniu! PDF Drukuj Email
Niedziela, 03. Czerwiec 2012 19:24

I Ty możesz oddać swój głos!!!

W niedzielę 3 czerwca zostały zamieszczone  na stronie www.tydzienjezykow.pl  3 projekty koszulki KIBICA EURO 2012, zaprojektowane przez uczniów klas I-III gimnazjum.

Uczniowie pracowali w trzech zespołach nad swoimi projektami podczas Tygodnia Języków trwającego od 25 maja do 3 czerwca. Ich prace zostały wybrane spośród kilku propozycji, nad którymi pracowali w ciągu wielu godzin spędzonych przed komputerem, szukając pomysłów w Internecie i słownikach angielskich. Zadaniem uczniów było zaprojektowanie koszulki Kibica EURO 2012 z hasłem w języku angielskim.

 

Pierwszy zespół , w którym pracowały uczennice klasy Ia i Ib: Julia Przejczowska, Małgorzata Jodłowska i Małgorzata Stanek, zaprojektował koszulkę z hasłem: „ If you are number one, I’ll be happy fan” . Hasło zostało zmodyfikowane przez dziewczyny z niewielka pomocą nauczycielki i  wygląda tak jak widzimy na koszulce poniżej.

 

Drugi zespół, w którym pracowali chłopcy z klasy II gimnazjum, tj. Tomasz Przejczowski i Patryk Szczepański, zaprojektował koszulkę z hasłem: „ Poland? – yes, yes ! We’ll do the best” . Przesłanie jest głębokie, oznacza, że to właśnie Reprezentacja Polski da z siebie wszystko. Liczymy na to !

 

 

 

 

Trzeci zespół, składający się z uczniów klasy III b i I b gimnazjum, tj. Krzysztof Warzecha, Dawid Ściera i Patryk Szarek, stworzył projekt koszulki z hasłem: „Everybody WINS” co oznacza w języku polskim, ze każdy jest zwycięzcą.  Zobaczcie poniżej:

 

 

Zapraszamy do oddawania głosów na ulubioną Waszym zdaniem koszulkę. Głosować można codziennie od 4 do 18 czerwca na stronie www.tydzienjezykow.pl