LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 czerwca 2020 11:15

 MAMY LAUREATÓW !

Z wielką radością informujemy, że prace uczniów naszej szkoły zostały docenione przez jury Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”. Konkurs miał na celu upamiętnienie: postaci św. Jana Pawła II jednego z najwybitniejszych  Polaków, gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego jednego z najwybitniejszych polskich pilotów myśliwskich II wojny światowej, bohatera Bitwy o Anglię, ks. prałata Bernardyna Dziedziaka - Niezłomnego kapłana diecezji tarnowskiej.

Laureatami tegorocznej edycji konkursu zostali:

Marta Wójtowicz - uczennica klasy 8b

w kategorii: szkoły podstawowe klasy 7 - 8, prezentacja multimedialna   - upamiętniająca postać gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego.

Lena Soltys - uczennica klasy Ia

Dominik Jettmar – uczeń klasy III

w kategorii: szkoła podstawowa klasy 1- 3, praca plastyczna - upamiętniająca postać ks. prałata Bernardyna Dziedziaka.

Gratulujemy laureatom, opiekunom naukowym oraz rodzicom uzyskania przez ich podopiecznych tytułu laureata.

Janina Jezierska-Bobak