OGÓLNOPOLSKI KONKURS "WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW" - WYNIKI II ETAPU PDF Drukuj Email
wtorek, 12 maja 2020 10:04

     W dniu 11 maja 2020 roku uczniowie z klas 1-4 i 5-8 uczestniczyli w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników”. Przystąpili do niego tylko najwytrwalsi czytelnicy, którzy w okresie od listopada do marca zdobyli 10 sprawności czytelniczych:

Franciszek Machowski, Miłosz Rzepa, Kacper Garus, Marlena Kadzik, Alan Orda, Dominik Jettmar, Nina Kajfasz, Damian Porębski, Jagoda Szmidt (w kategorii klas 1-4) oraz Oliwia Orda, Jan Przytuła, Karol Garus, Radosław Smurzyński (w kategorii klas 5-8).

     Uczniowie klas 1- 4 rozwiązywali test sprawdzający znajomość książki pt. „Kaktus na parapecie”, a uczniowie klas 5-8 test dotyczący książki pt. „Dziewczyna i chłopak czyli heca na 14 fajerek”.

     Do III etapu, zgodnie z Regulaminem WLC, zakwalifikowało się po trzech uczestników z kl. 1-4 i 5-8, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów (min. 80%). Uczniowie Ci będą reprezentować naszą szkołę w mistrzostwach powiatu.

Laureatami II etapu konkursu w kl. 1-4 zostali:

- Franciszek Machowski, kl. 1

- Miłosz Rzepa, kl. 2

- Damian Porębski, kl. 4

 
Laureatami II etapu konkursu w kl. 5-8 zostali:

- Oliwia Orda, kl. 5

- Karol Garus, kl. 5

- Radosław Smurzyński, kl. 6

Wszystkim uczestnikom GRATULUJĘ,

zarówno wytrwałości jak i wysokich wyników,

a zwycięzcom życzę powodzenia podczas etapu powiatowego !!!

Szkolny Koordynator Konkursu

Elżbieta Marek