WIGILIE KLASOWE PDF Drukuj Email
sobota, 21 grudnia 2019 20:58

Wigilie klasowe to podniosłe i wzruszające spotkania, które na długo pozostają w pamięci uczniów, wychowawców i rodziców. Również w naszej szkole, od najmłodszych przedszkolaków, aż po uczniów klas najstarszych, odbywają się spotkania wigilijne.

Uczniowie pod opieką wychowawców, z pomocą rodziców, zadbali o świąteczny wystrój sal lekcyjnych. Piękne choinki, świąteczne wypieki i bożonarodzeniowe dekoracje wprowadziły wszystkich w cudowny przedświąteczny nastrój. W klasach pojawiły się wigilijne stoły nakryte śnieżnobiałymi obrusami. Opłatek, życzenia, gwiazdkowe prezenty, wspólne śpiewanie kolęd oraz poczęstunek stworzyły świąteczno-noworoczne klimaty. Nie zabrakło również miłej, rodzinnej atmosfery.

{gallery}Wydarzenia/2019_Wigilie_klasowe{/gallery}