TURNIEJ EKOLOGICZNY PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 17. Czerwiec 2019 09:23

     Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi 08. 05. 2109 r. grupa Biedronki zorganizowała TURNIEJ EKOLOGICZNY. Turniej zaczął się krótkim przedstawieniem grupy BIEDRONEK. Grupy przedszkolne uczestniczyły w kilku konkurencjach związanych z ekologia. 

     Rozwiązywali zagadki, segregowali śmieci itp. Na koniec turnieju nagrodzono stroje ekologiczne przygotowane przez dzieci z rodzicami. Przyznano 22 pierwsze miejsca, ponieważ wszyscy wykonali wspaniałe stroje Rozstrzygnięto również konkurs na ZABAWKĘ EKOLOGICZNĄ przygotowaną prze dzieci w domu. Pomysłowość wykonanych zabawek oraz strojów była imponująca, za co serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w ich wykonanie. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach oraz turniejach. Nauczyły się również podstawowych zachowań ekologicznych.

 ZWYCIĘZCY KONKURSU EKO- ZABAWKA

I MIEJSCE

NATAN GÓRECKI

II MIEJSCE

MAJA MIARKA

WOJCIECH KŁAPUT

FRANCISZEK MACHOWSKI

III MIEJSCE

MARIA WÓJTOWICZ

MICHAŁ KARAMAŃSKI

URSZULA I ALICJA WARZECHA

WYRÓŻNIENIE

LENA DĘBSKA

ZOFIA WIKTOR

LENA KUBAREK

FRANCISZEK BIEDROŃ