IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS "WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW" - ETAP POWIATOWY PDF Drukuj Email
Piątek, 15. Marzec 2019 00:00

       28 lutego 2019 roku uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w etapie powiatowym IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników”, który odbył się w Wadowicach. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów - Miłosz Rzepa, Oliwia Orda i Julia Strzała (w kategorii klas I-IV), którzy tworzyli drużynę.

    Uczniowie rozwiązywali bardzo szczegółowy test dotyczący książki Justyny Bednarek pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”.

       6 marca organizatorzy ogłosili długo oczekiwane przez wszystkich wyniki. Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce zdobywając 139 punktów (na 150 pkt. możliwych do zdobycia) i należą im się gratulacje za duże zaangażowanie i wkład pracy.

     Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz paczki ze słodyczami.

 

GRATULUJEMY ODWAGI, WYTRWAŁOŚCI

I WYSOKICH WYNIKÓW !!!

 

Szkolny Koordynator Konkursu:
Elżbieta Marek