KONKURS „JAN PAWEŁ II – PRZYJACIEL I MISTRZ MŁODYCH” PDF Drukuj Email
Piątek, 26. Kwiecień 2019 11:20

     20 marca 2019 roku  delegacja uczennic naszej szkoły uczestniczyła w Jubileuszu 20-lecia nadania Zespołowi Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy imienia Jana Pawła II. Uroczystość była połączona z otwarciem Izby Pamięci Patrona i poświęceniem kapliczki powracającej na teren szkoły. 

Wydarzenie uświetnili  swoją obecnością Ksiądz Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki, Metropolita Lwowa, Wiceprezes Rady Ministrów pani Beata Szydło, Senator RP pan Andrzej Pająk oraz w imieniu Marszałka Województwa Małopolskiego Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego pan Filip Kaczyński.

Podczas gali wręczono również nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu „Jan Paweł II – Przyjaciel i Mistrz Młodych” w którym  wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu wadowickiego.

Nasza szkoła zgłosiła do konkursu cztery prace.

II miejsce w konkursie zdobyły:

Martyna Herdecka, Agata Warzecha, Katarzyna Warzecha oraz Amelia Wrona

Autorzy pozostałych trzech prac:

Dominika Latko, Oliwia Miarka, Aleksandra Przejczowska, Zuzanna Orlik, Julia Szczepańska, Natalia Machniak, Paweł Majeran, Karolina Placek, Patrycja Morek, Dominika Kliś, Bartłomiej Kasperek oraz Aleksandra Pióro otrzymali wyróżnienie.

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!