„MAŁE SERCA - WIELKI DAR” PDF Drukuj Email
Czwartek, 07. Luty 2019 10:09

     30 stycznia 2019r. w ZSP w Bachowicach 6-latki, pod opieką wychowawczyń, przedstawiły „Jasełka” dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej „Anioły na Górce” oraz podopiecznych Stowarzyszenia „Głosy Miłosierdzia” w Spytkowicach. Spotkanie zorganizowano w ramach przedszkolnego wolontariatu „Małe serca – wielki dar” oraz Szkolnego Koła Wolontariatu.

Wspaniała gra małych aktorów  przyciągnęła uwagę i wzbudziła szerokie zainteresowanie wśród widowni. Przedszkolaki dostarczyły wszystkim wiele wzruszeń i emocji w tym wyjątkowym dniu. Mamy nadzieję, iż ta wizyta na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości. Ich pobyt w naszej szkole, również nie pozostał bez echa i głęboko poruszył serca naszych wychowanków, którzy zwrócili szczególną uwagę na ich obecność. Na zakończenie okresu bożonarodzeniowego, uczniowie złożyli życzenia i wręczyli skromne upominki uczestnikom warsztatów i podopiecznym stowarzyszenia. Wizytę zakończył słodki poczęstunek i miła pogawędka przy kawie. Te wspólnie spędzone chwile to kolejna lekcja tolerancji i empatii dla najmłodszych, a także i starszych uczniów naszej szkoły.

A. Gołba