PRZEDŚWIĄTECZNE ODWIEDZINY W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W WADOWICACH PDF Drukuj Email
Środa, 02. Styczeń 2019 16:15

    W dniu 18 grudnia 2018 r. grupa wolontariuszy wraz z Opiekunami oraz Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich w Bachowicach odwiedziły pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Wadowicach. Okazją do spotkania były zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

     W programie słowno-muzycznym przedstawionym przez wolontariuszy można było dowiedzieć się o tradycjach i zwyczajach związanych ze zbliżającymi się świętami oraz wspólnie z Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich zaśpiewać kolędy i pastorałki.

    Po występie wszyscy Pensjonariusze oraz Pracownicy Domu Pomocy Społecznej zostali obdarowani upominkami: ciasteczkami upieczonymi przez wolontariuszy i stroikami wykonanymi własnoręcznie przez Panie z KGW.

     Były to bardzo wzruszające chwile dla wszystkich obecnych na tym spotkaniu. Mamy nadzieję, że wkrótce znów się wspólnie spotkamy...

Joanna Dębska