WIELKANOCNE ŻYCZENIA DLA „ANIOŁÓW NA GÓRCE” W SPYTKOWICACH PDF Drukuj Email
Sobota, 24. Marzec 2018 22:22

     19 marca 2018 roku, dzieci z grup przedszkolnych „Motylki” i „Słoneczka” wspólnie z wolontariuszkami wybrały się z występem i wielkanocnymi życzeniami do podopiecznych z Centrum Pomocy Dla Osób Niepełnosprawnych „Anioły na Górce” w Spytkowicach.

    Mali wolontariusze, mimo zimowej i wietrznej pogody, przywieźli dla osób potrzebujących dużo ciepła i serdeczności. Świąteczna inscenizacja, śpiewy, taniec oraz upominki przygotowane i wręczone przez starsze koleżanki ze Szkolnego Koła Wolontariatu umiliły czas potrzebującym.

     Takie wydarzenie to doskonała okazja, w której Przedszkolaki i Uczniowie uczą się tolerancji, zrozumienia i niesienia bezinteresownej pomocy chorym i potrzebującym. Bo przecież nawet „Małe serca mogą okazać wielki dar”.