KONKURS CZYTELNICZY "W ŚWIECIE LEKTUR I BAŚNI PERRAULT'A" PDF Drukuj Email
Środa, 07. Marzec 2018 19:46

     28 lutego 2018 roku uczniowie klasy drugiej uczestniczyli w kolejnym konkursie czytelniczym z cyklu „W świecie lektur i baśni Perrault’a”. Tym razem rozwiązywali test z baśni H. Ch. Andersena pt. Królowa Śniegu”.

     Drugoklasiści mieli do rozwiązania różne zadania m.in.: musieli odpowiedzieć na pytania zamknięte i otwarte oraz uporządkować w kolejności miejsca, które odwiedziła Gerda poszukując Kaya, uzupełnić zdania dotyczące postaci, które pomogły Gerdzie w poszukiwaniu Kaya, odgadnąć o jakich bohaterach mowa w przytoczonych cytatach.

Za udzielenie poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania uczestnicy mogli uzyskać max. 33 pkt.  

W miesiącu lutym zwycięzcami zostali:

Nina Kajfasz – 26 pkt.

Milena Mocniak – 25,5 pkt.

Jagoda Szmidt – 24 pkt.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!