II GALA WOLONTARIATU W WADOWICKIM CENTRUM KULTURY PDF Drukuj Email
Czwartek, 09. Listopad 2017 18:06

      5 listopada 2017 roku członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunami i p. Dyrektor zostali zaproszeni na uroczystą II Galę Wolontariatu do Wadowickiego Centrum Kultury. Organizatorem Gali było Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” z Wadowic. Uczestniczyli w niej wolontariusze z 11. szkół terenu wadowickiego i oświęcimskiego, którzy prezentowali swoją działalność. 

      Uroczystość rozpoczęła Prezes Stowarzyszenia p. Bogumiła Jończyk, która oficjalnie przywitała wszystkich obecnych na Gali podkreślając, jak ważna jest praca wolontariusza. Po tej części nastąpiły prezentacje szkół. Uczniowie z naszej szkoły również zaprezentowali działania Koła z ostatnich kilku miesięcy. Po zakończonych wystąpieniach odbyło się wręczenie podziękowań dla opiekunów Kół oraz upominków dla wolontariuszy.

E. Marek