Szkoła Podstawowa


INNOWACJA "MALI TWÓRCY" PDF Drukuj Email
Piątek, 12. Maj 2017 22:24

     Innowacja "Mali twórcy" prowadzona w klasach 3 SP pozwala  na rozwijanie kreatywności, zainteresowań oraz talentów najmłodszych uczniów. Dzięki niej wychodzimy naprzeciw założeniu, iż szkoła jest nie tylko miejscem nauki ale i zabawy oraz rozwijania pasji i zainteresowań a szkolne mury nie mają kojarzyć się tylko i wyłącznie z obowiązkiem ale i przyjemnym spędzaniem czasu.

Więcej…
 
Innowacja „BADAMY ŚWIAT – DOŚWIADCZENIA I EKSPERYMENTY”. PDF Drukuj Email
Czwartek, 07. Styczeń 2016 18:05

     Innowacja prowadzona w klasach 1 i 2  SP mająca na celu motywowanie uczniów do podejmowania wysiłku w celu poznania otaczającego świata.

Więcej…
 
PROJEKT "Ja Czytam" Dyskusyjne Kluby Edukacyjne PDF Drukuj Email
Piątek, 02. Październik 2015 07:17

     "Ja czytam!” to projekt skierowany do polskich szkół, który zakłada innowacyjne podejście do promocji czytelnictwa. Istotą akcji jest, aby animatorami czytelnictwa i dyskusji w szkole stali się sami nauczyciele, którzy będą promować czytelnictwo i przedstawiać je jako atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu. Wydawnictwo Operon, w ramach wsparcia, opracowało szereg narzędzi dla nauczycieli i uczniów, dzięki którym zajęcia odbywające się w ramach klubów będą rozwijały i inspirowały. Wsparcie kampanii w charakterze ambasadorów zadeklarowali znani i lubiani. Są to min. Michał Rusinek, Mariusz Szczygieł czy Beata Pawlikowska.

Więcej…