Samorząd Uczniowski

Przewodniczący: Kamil Wójtowicz

Zastępca: Aleksandra Pióro

SEKCJE: 

Dekoracyjna: Marta Wójtowicz, Natalia Machniak, Julia Szczepańska

Techniczna: Kamil Górkowy, Bartłomiej Kasperek


Opiekun:
Pani Lucyna Maślana,  Pan Grzegorz DzidekŚwięta, święta…. PDF Drukuj Email

     Święta to czas radości, uprzejmości, którą okazujemy podczas składania życzeń. Ciepłymi słowami chcieliśmy obdarować sponsorów naszej szkoły, którym wiele zawdzięczamy.

Więcej…
 
Świątecznie i piernikowo !!! PDF Drukuj Email

     10 grudnia 2015 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty, na których piekliśmy pierniki. Wiele osób zaangażowało się w to przedsięwzięcie, dlatego praca przebiegała szybko i sprawnie. Pierniki wyglądały znakomicie. Bardzo dziękujemy Paniom z kuchni za pomoc, bez nich nie dalibyśmy rady.

E. Świdergał, W. Bartel  
Więcej…
 
Dzielimy się umiejętnościami! PDF Drukuj Email
Sobota, 21. Listopad 2015 15:10

     9 października kolejny raz odbyły się w naszej szkole warsztaty plastyczne. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego uczyli nas jak można pięknie ozdabiać różne przedmioty techniką decoupage. Początek nie był łatwy, potrzebna była precyzja i dokładność, ale efekt oszałamiający. Był też czas na żarty i pogawędkę, każdy miło spędził czas.

 

Więcej…
 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego PDF Drukuj Email

     Dnia 16 września 2015r. w naszej szkole odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Do tego tytułu zgłosiło się pięciu kandydatów z klasy VI SP oraz całego gimnazjum. Przedstawili oni swoje plany wyborcze w formie plakatów, na których znalazło się mnóstwo ciekawych pomysłów, mających szansę na realizację podczas roku szkolnego 2015/2016.

Więcej…
 
"ROZTAŃCZONY CZWARTEK" PDF Drukuj Email
Niedziela, 25. Styczeń 2015 18:30

     Kierując się maksymą "ruch to zdrowie" już od października organizujemy w naszej szkole przerwy, na których możemy zażyć odrobinę tańca.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 Dalej > Ostatnie >>

Strona 1 z 3