Przedszkole


DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 25. Marzec 2019 10:33

„Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,

w domu, w przedszkolu, na wycieczce.

Każdego dnia dobry uczynek

- To jest od chłopców upominek"

 

     8 MARCA to szczególny dzień w roku, kiedy to swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym ważnym dniu wszyscy chłopcy z naszego przedszkola składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom.

Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez cały dzień, a chłopcy zachowywali się bardzo kulturalnie i elegancko.

Więcej…
 
WYJAZD DO WCK NA SPEKTAKL TEATRALNY „POLSKIE MIASTA W BAŚNI I LEGENDZIE” PDF Drukuj Email
Piątek, 22. Marzec 2019 09:25

     1 marca, po raz kolejny już, dzieci z naszego przedszkola wyruszyły do Wadowickiego Centrum Kultury, gdzie obejrzały spektakl w wykonaniu Aktorów z Teatru Współczesnego w Krakowie pt. ,,Polskie miasta w baśni i legendzie”.

Spektakl przybliżył dzieciom wiedzę na temat historii wybranych miast w Polsce oraz wprowadził w atmosferę dawnych lat poprzez wspaniałe kostiumy i dekoracje.

Więcej…
 
KONKURS „WESOŁY BAŁWANEK PDF Drukuj Email
Czwartek, 07. Marzec 2019 10:27

     Konkurs  plastyczny "Wesoły Bałwanek" został rozstrzygnięty. Powstała piękna „Bałwankowa Kraina”. Dziękujemy dzieciom i ich rodzinkom za udział w konkursie. Wszystkie prace były wspaniałe i pomysłowe. W konkursie uwzględnione zostały dwa przedziały wiekowe: dzieci młodsze 3 i 4, 5 – letnie oraz dzieci starsze 6- letnie. Jury wybrało najciekawsze prace i przyznało I, II oraz III miejsce, za które zwycięzcy otrzymali nagrody.

Więcej…
 
BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Piątek, 22. Luty 2019 09:03
,,Karnawał to tradycja bardzo stara,
strojów pięknych, co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.”

     Przedszkolaki z grupy ,,Misie”, „Biedronki”, ,,Słoneczka” i ,,Motylki” podtrzymując tradycję bawiły się na przedszkolnym balu karnawałowym, który odbył się we wtorek 12 lutego 2019 r. Tego dnia dzieci przebrane były w barwne i pomysłowe stroje. Wśród uczestników balu były wróżki, księżniczki, rycerze i inne postacie z bajek.

Więcej…
 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11. Luty 2019 10:05

 

     W dniu 10 stycznia 2019 roku w naszym przedszkolu odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowały programy artystyczne. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 1 z 44