KONKURS PLASTYCZNY "ORZEŁ BIAŁY - NASZA DUMA" PDF Drukuj Email
Środa, 25. Kwiecień 2018 17:12

     W 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości Kancelaria Senatu zorganizowała ogólnopolski konkurs plastyczny pod hasłem „Orzeł Biały - nasza duma”. Tematem prac konkursowych było godło polskie, począwszy od Mieszka I do czasów współczesnych. Nasza szkoła w ramach jubileuszowych obchodów wzięła udział w konkursie. 

Do biura senatora Marka Pęka oddane zostały prace wykonane przez uczniów: Jana Wójtowicza z klasy VI B, Amelię Wronę z klasy VII oraz Kamila Wójtowicza z klasy VII.  Konkurencja była ogromna, gdyż na ten etap konkursu nadesłano około 200 prac z 80 szkół  z 13 powiatów.

     Sukces odniósł Jan Wójtowicz, ponieważ wykonane przez niego z wielką starannością i ogromnym nakładem pracy godło otrzymało pierwsze wyróżnienie w konkursie.

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!