Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 PDF Drukuj Email

     23 czerwca 2017 r. zakończył się kolejny rok szkolny, jest to czas podsumowań, podziękowań. W tym roku pożegnali się z gimnazjum uczniowie klasy III, którzy przygotowali wzruszający program artystyczny. Zainteresowanie wzbudziła prezentacja  ukazująca 10 lat z życia dzisiejszych absolwentów Gimnazjum nr. 3 w Bachowicach. Natomiast w zabawny i humorystyczny sposób pożegnała ich klasa II G.

Więcej…
 
"PROJEKT Z ZUS" PDF Drukuj Email

     „Projekt z ZUS” to program edukacyjny Zakładu Ubezpieczeń Społecznych skierowany do uczniów gimnazjum oraz nauczycieli m.in. wiedzy o społeczeństwie.  Zadaniem uczestników była realizacja projektu dotyczącego funkcjonowania  tej instytucji, zagadnieniami związanymi z ubezpieczeniami społecznymi i systemem tych ubezpieczeń w Polsce.

Więcej…
 
Gala finałowa Ogólnopolskiego Konkursu „Ocalić od zapomnienia – pamięć o niezłomnych pilotach por. pil. Janinie Lewandowskiej oraz gen. bryg. pil. Stanisławie Skalskim” PDF Drukuj Email

19 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 21 im. Świętego Jana Pawła II w Nowym Sączu odbyła się gala finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Ocalić od zapomnienia – pamięć o niezłomnych pilotach por. pil. Janinie Lewandowskiej oraz gen. bryg. pil. Stanisławie Skalskim.

Więcej…
 
WYCIECZKA DO MINI – ZOO W INWAŁDZIE PDF Drukuj Email
Piątek, 30. Czerwiec 2017 04:04

     Wakacje tuż, tuż a my wybraliśmy się jeszcze na wycieczkę, by poczuć smak wakacyjnej przygody. Z Bachowic Kolorowa Lokomotywa zawiozła nas do Mini – ZOO w Inwałdzie, gdzie dzieci zobaczyły a także mogły dokarmiać różne zwierzątka domowe i egzotyczne.

Więcej…
 
WYNIKI CAŁOROCZNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO "W ŚWIECIE BAŚNI ANDERSENA" PDF Drukuj Email
Piątek, 30. Czerwiec 2017 00:00

     Nadszedł wyczekiwany przez wszystkich koniec roku szkolnego, a wraz z nim czas na podsumowanie całorocznego konkursu czytelniczego „W świecie baśni Andersena”, który został zorganizowany przez bibliotekarza szkolnego we współpracy z wychowawcami kl. 3a i 3b. Przeznaczony był on dla klas trzecich i trwał od października do czerwca.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 10 z 66