Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU PDF Drukuj Email
Czwartek, 07. Marzec 2019 10:09

     Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest od 2004 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej. Ma na celu zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu. Ideą Dnia Bezpiecznego Internetu jest również podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo, na poziomie międzynarodowym i lokalnym, łącząc zaangażowanie wielu instytucji, ale także rodziny, czyli najbliższego otoczenia dziecka.

Więcej…
 
WYNIKI KONKURSU „POTYCZKI HISTORYCZNE” - ZADANIE 1 PDF Drukuj Email
Sobota, 02. Marzec 2019 23:30

     Za nami pierwsze zmagania z zadaniami konkursu „Potyczki historyczne”. Do wykonania zadania 1 przystąpiło 3. uczniów z klasy piątej i szóstej. Zadaniem uczestników było zapoznanie się z polecaną literaturą, a następnie wykonanie komiksu przedstawiającego jeden z wybranych figlów spłatanych przez paziów,  bohaterów  książki Antoniny Domańskiej „Paziowie króla Zygmunta”.

Więcej…
 
IV GMINNY KONKURS O TYTUŁ "MISTRZA KALIGRAFII 2019" PDF Drukuj Email
Czwartek, 28. Luty 2019 21:41

     Z okazji Dnia Języka Ojczystego 20 lutego 2019 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bachowicach odbył się IV Gminny Konkurs o tytuł „Mistrza Kaligrafii 2019” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Spytkowice.

     W gminnym etapie uczestniczyło 40 uczniów, wyłonionych podczas eliminacji szkolnych, którzy reprezentowali szkoły z terenu Gminy Spytkowice:

Więcej…
 
BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Piątek, 22. Luty 2019 09:03
,,Karnawał to tradycja bardzo stara,
strojów pięknych, co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.”

     Przedszkolaki z grupy ,,Misie”, „Biedronki”, ,,Słoneczka” i ,,Motylki” podtrzymując tradycję bawiły się na przedszkolnym balu karnawałowym, który odbył się we wtorek 12 lutego 2019 r. Tego dnia dzieci przebrane były w barwne i pomysłowe stroje. Wśród uczestników balu były wróżki, księżniczki, rycerze i inne postacie z bajek.

Więcej…
 
BRAWO DLA JAKUBA – LAUREATA NAGRODY MINISTERSTWA SPRAW ZAGRANICNYCH PDF Drukuj Email
Piątek, 22. Luty 2019 06:15

     Jakub Starowicz uczeń klasy III SP zdobył tytuł laureata konkursu zorganizowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych w ramach obchodów 25 rocznicy przystąpienia przez Polskę do Europejskiej Konwencji Praw Człowieka.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 10 z 99