Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
WYPRAWA DO LASU I SPOTKANIE Z LEŚNICZYM PDF Drukuj Email
Niedziela, 29. Październik 2017 15:44

     Korzystając ze sprzyjającej, słonecznej pogody, w czwartek 19 października, wychowankowie Przedszkola wybrali się na wycieczkę do pobliskiego lasu na Górkach. Celem wycieczki było poznanie pracy leśniczego, bezpośredni kontakt z przyrodą oraz pogłębienie wiadomości na temat roślin i zwierząt żyjących w lesie. 

Więcej…
 
LOTERIA FANTOWA W RAMACH AKCJI "GROSZ DO GROSZA" PDF Drukuj Email

     W dniu 18 października 2017 roku, w ramach akcji „Grosz do Grosza”, Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało loterię fantową. Wcześniej chętne wolontariuszki z klasy II i III gimnazjum przygotowały plakaty, losy i zapakowały 350 fantów. 

Więcej…
 
"DZIEŃ SENIORA" W BACHOWICACH PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 23. Październik 2017 16:46

     W dniu 14.10.2017 roku po raz kolejny została zorganizowana w Bachowicach impreza z okazji Dnia Seniora. Na spotkaniu oprócz szacownych seniorów pojawili się zaproszeni goście, a wśród nich: Wójt Gminy Spytkowice Pan Mariusz Krystian wraz z małżonką, sołtys wsi Marian Szewczyk oraz dyrektor ZSP Bachowice Pani Małgorzata Balonek. Na zaproszenie odpowiedziały również delegacje jednostek OSP i Gminnych Kół Gospodyń.

Więcej…
 
"DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH" PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 23. Październik 2017 16:27

     12 października 2017 uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły obejrzeli program rozrywkowy pt. ”Języki obce są proste”. Impreza zorganizowana została z okazji „Dnia Języków Obcych”. Uczniowie ukazali widowni, że znajomość języków obcych ułatwia życie, ale opanowanie ich jest zawsze wyzwaniem.

Więcej…
 
WYJAZD DO TEATRU "BANIALUKA" PDF Drukuj Email
Niedziela, 22. Październik 2017 13:39

     18 października 2017 roku dzieci z grup „Motylki” i „Słoneczka” wybrały się do Teatru Banialuka w Bielsku-Białej na spektakl pt. „Baśń o rycerzu bez konia”.

     Profesjonalna gra aktorów, wesoła muzyka i ciekawa fabuła sprawiły, że sztukę oglądaliśmy z zapartym tchem.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 6 z 66