Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
CO ROBIĄ PRZEDSZKOLAKI W DOMU? PDF Drukuj Email
Niedziela, 22. Marzec 2020 19:06

DRODZY RODZICE! KOCHANE PRZEDSZKOLAKI!

Prezentujemy kolejne zdjęcia naszych przedszkolaków, które w swoim „DOMOWYM PRZEDSZKOLU” bawią się w kucharzy, tworzą soje place zabaw na dywanie, wymyślają zabawy ruchowe w domu i w ogrodzie. Dołączamy również kilka przykładów zabaw ruchowych, które można wykonać w domu.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
karty_2.docKarty202 Kb22.03.2020 19:32
Więcej…
 
INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM PDF Drukuj Email
Sobota, 21. Marzec 2020 20:26

Drodzy Rodzice,

w związku z koniecznością zawieszenia zajęć dydaktycznych spowodowaną zagrożeniem epidemicznym koronawirusem, zachęcam aby grupy zerówkowe oraz przedszkole uczyły się poprzez zabawę w domu.

Poniżej zamieszczam linki do ulubionych piosenek Waszych pociech, kilka nowych propozycji oraz filmiki, dzięki którym w ciekawy sposób można spędzić wolny czas.

Życzę dużo zdrowia.
Take care!
Justyna Podgórna

 

Więcej…
 
DOMOWA TWÓRCZOŚĆ PRZEDSZKOLAKÓW PDF Drukuj Email
Piątek, 20. Marzec 2020 20:40

W czasie zawieszenia zajęć szkolnych i przedszkolnych, nasze Przedszkolaki, w domowym zaciszu, tworzą prawdziwe arcydzieła.

Zapraszamy do oglądania i wzbogacania kolejnymi pracami naszej galerii. Prezentujemy w niej pomysłowość i talenty naszych Artystów.

Więcej…
 
PORADY DLA ŚWIETLIKÓW PDF Drukuj Email
Środa, 18. Marzec 2020 12:59

Drogie Świetliki i Rodzice Świetlików!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w naszym kraju nie mamy możliwości spotykania się na świetlicy w szkole. Przesyłam Wam propozycje różnych zajęć na fajne i ciekawe zagospodarowanie Waszego wolnego czasu. Życzę miłej zabawy i zdrowia!

Więcej…
 
DZIEŃ KOBIET U „ŚWIETLIKÓW” PDF Drukuj Email
Środa, 18. Marzec 2020 09:24

Tuż przed Dniem Kobiet, Świetliki postanowiły kolejny raz zabawić się w „Małych Kucharzy”. Tym razem padła propozycja przyrządzenia słodkich deserów. Wszyscy byli z tego faktu bardzo zadowoleni, bo któż nie lubi galaretki, owoców, czekolady czy bitej śmietany?!

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 3 z 124