Dzień 22 września 2021 r. upłynął w Domu Kultury w Bachowicach pod znakiem Jubileuszu długoletniego pożycia małżeńskiego. W gronie Jubilatów znalazły się pary z terenu Gminy Spytkowice, które świętowały złote, diamentowe i żelazne gody.

Z okazji tej uroczystości ,wychowawczynie L. Maślana i J. Kaptur, przygotowały występ uczniów klas 3a i 3 b, aby uświetnić ten wyjątkowy dzień.

Poprzez tańce, piosenki, wiersze i scenki humorystyczne, uczniowie umilili ten wyjątkowy dzień Jubilatom i wywołali u Nich radość i uśmiech.

Na zakończenie występu uczniowie wręczyli każdej parze własnoręcznie wykonany koszyczek kwiatów.

Wójt Gminy Spytkowice oraz Jubilaci, bardzo serdecznie podziękowali uczniom i wychowawcom za trud i poświęcenie, jaki włożyli w przygotowanie wspaniałego występu.

Jubilatom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia oraz miłości na kolejne lata.

L. Maślana, J. Kaptur